Exkluzivní vstupy Gold Fans

7. dubna 2022 | Hlavní banner, Novinky

Chcete zažít jubilejní 30.ročník Historic Vltava Rallye a 56.Rallye Šumava Klatovy bez stresu a s luxusním výhledem na trať? Tak právě pro Vás zde máme exkluzivní, ale co do počtu omezenou nabídku. V prodeji jsou balíčky GOLD FANS (GF), které Vám umožní ty pravé zážitky s bonusy navíc!

Balíček GF pro 2 osoby (cena pro jednoho 2.500,-Kč) obsahuje vstupy na zřízená místa a tribuny GF po celou dobu Historic Vltava Rallye a Rallye Šumava Klatovy od pátku 6.5. až do neděle 8.5. Samozřejmostí jsou značená parkoviště GF, které budete mít vždy při ruce. Mysleli jsme ale i na Váš hlad a žízeň. V balíčku budete mít dostatečný počet tzv. Rally bonů, za které se budete moci občerstvit v námi zřízených místech GF. Samozřejmostí bude též sociální zařízení.

Součástí balíčku je i volný vjezd do servisní zóny Janovice na parkoviště GF. Po procházce mezi závodními vozy můžete využít prostory Rally baru či Rally restaurace, kde na Vás čeká nejen typická česká kuchyně, ale i skutečné specialitky, které se na českých rally jen tak nevidí!

A to ještě není vše! Balíček obsahuje tištěný program rally, exkluzivní plastové ID náramky na ruku GF, visačky na krk GF a polep na Vaše vozidlo. No a protože nechceme, abyste odjížděli s prázdnou, přibalíme Vám dvě originální trika rally a  dárkové předměty s tématikou našich soutěží.

Po zakoupení balíčku Vás bude kontaktovat naše koordinátorka a domluvíte se na předání balíčku. Osobní přístup je pro nás samozřejmostí.

Nabízíme Vám možnost zhlédnout rally jinak, tak neváhejte, nabídka je co do počtu balíčku velmi omezena.