Kurz bezpečné jízdy

Kurzy bezpečné jízdy

(pro více informací klikněte zde)

Základní informace KBJ

PAMK Klatovy Vás zve, ve spolupráci s Rally Servis Klatovy s.r.o. a se zkušenými školiteli, na kurz KURZ BEZPEČNÉ JÍZDY do Janovic nad Úhlavou, do areálu servisní zóny Rallye Šumava.

Akce je vhodná jak pro jednotlivé zájemce z řad řidičů, tak pro firmy a instituce, kterým není lhostejná bezpečnost silničního provozu a jejich zaměstnance, kteří používají služební vozidla.

Kurz se skládá z teoretické části a praktického výcviku na kluzných plochách.

V teoretické části, která probíhá v učebně, se seznámíte se zásadami techniky jízdy. Spolu se školiteli budete diskutovat o reakcích v krizových situacích, které mohou nastat i při běžném provozu. Pomocí projekční techniky se seznámíte s obecnými zásadami bezpečné jízdy. Ale to není vše…Určitě se v rámci diskuze podělíte o své zkušenosti a dojmy z řízení vozidla apod.

Teoretická část je v délce cca 2-3 hodin.

V praktické části se provádí výcvik na dvou kluzných plochách. Řidiči si vyzkoušejí pod řádným dohledem instruktorů ovladatelnost svého vozidla při vzniklých nestandardních situacích. Dle zkušenosti řidiče je možno praktické dovednosti absolvovat až do rychlosti cca 55 km/h.

Praktický výcvik je v délce cca 3-4 hodin.

Po absolvování kurzu dostane každý účastník certifikát KBJ (kurzu bezpečné jízdy).

Kurz je vhodný pro a) JEDNOTLIVCE či MENŠÍ SKUPINY (obsazenost cca 10-12 osob) nebo pro b) VĚTŠÍ SKUPINY (obsazenost cca 13-26 osob)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!