SOUTĚŽ PRO DĚTI

7. dubna 2021 | Tiskové informace, Zajímavosti-diváci

MOJE PRVNÍ RALLY

  • soutěž pro děti ve věku mezi 5.-13. rokem

  • ze zaslaných obrázků do 30.4.2021 vybereme 5 nejoriginálnějších, které dostanou věcné dary

V letošním roce se uskuteční již 55. ročník Rallye Šumava Klatovy, který se nesmazatelně zapsal do kulturního a sportovního dění na klatovsku. Organizátorem této rally je Pošumavský auto moto klub, který v těchto dnech slaví již 95 let od svého založení a který dokázal dostat šumavský závod do těch podob, ve kterých ho známe dnes. Mnozí z nás měli první kontakty s motorsportem právě na tomto závodě a dodnes vzpomínají na legendární závodníky, silné vozy a davy fanoušků u trati rychlostních zkoušek. Letošní ročník bude kvůli pandemii jiný. Fanoušci se s nejvyšší pravděpodobností přesunou z rychlostních zkoušek za počítačové monitory a závody tak ztratí část ze své atmosféry. Přesto ale nechceme mladší generace ochudit o toto jedinečné prostředí a alespoň skrze výtvarnou soutěž jim umožnit, aby byli součástí této velké akce.

Pravidla:

  1. Nakreslete, jak by mohla vypadat podle vašich představ 55. Rally Šumava Klatovy. Můžete zachytit nejen závodní vozy na rychlostních zkouškách ale i atmosféru v servisu. Pro představu můžete využít fotografie zveřejněné na webu pamk.cz.

  2. Výslednou kresbu vyfoťte/naskenujte a zašlete na e-mail autoklub@pamk.cz do 30.04.2021 a do předmětu napište: Moje první rally. V textu zprávy uveďte jméno a příjmení, adresu, název základní školy a věk autora.

  3. Z došlých kreseb vybere odborná porota 5. nejoriginálnějších, jejichž autorům budou prostřednictvím poštovních služeb zaslány hodnotné ceny.

  4. Pořadatel má právo vyřadit ze soutěže ty kresby, které budou obsahovat hanlivý text nebo symboly.

  5. Všechna posouzená díla budou zveřejněna na webových stránkách pamk.cz